Stawiamy na jakość i profesjonalizm, co doceniło szerokie grono Klientów.

Długoletnie doświadczenie m.in. w autoryzowanych serwisach, znajomość obsługi większości marek samochodów, gwarantuje serwis najwyższej jakości, wysoką jakość usług zgodną z nowymi technologiami, szybką naprawę, fachowe porady i atrakcyjne ceny. Nasi pracownicy są stale szkoleni w zakresie obsługi samochodów jak i diagnostyki elektronicznej w celu efektywnego usuwania nietypowych usterek.

Specjalizujemy się w naprawie samochodów: Grupy Volkswagen, marki KIA i Hyundai, a także samochodów terenowych, dostawczych i ciężarowych do 7,5 tony.

Oferujemy Państwu pełen zakres napraw mechanicznych, blacharsko-lakierniczych oraz usługi w zakresie elektroniki i elektryki samochodowej. Świadczymy kompleksową obsługę wulkanizacyjną, sprzedaż, wymianę i naprawę opon.

Jesteśmy certyfikowanym partnerem firmy Pilkington. Prowadzimy sprzedaż oraz montaż szyb samochodowych tej firmy.

Oferujemy naszym Klientom kompleksową obsługę klimatyzacji samochodowych.

Współpracujemy z liczącymi się na rynku firmami ubezpieczeniowymi, co umożliwia nam zajęcie się wszelkimi formalnościami związanymi z odszkodowaniem ubezpieczeniowym.

Od początku istnienia firmy dbamy o naszych Klientów. Staramy się dostosować do ich indywidualnych potrzeb i wszelkiego rodzaju zamówień.

Dzięki wysokiej jakości obsłudze zyskaliśmy rzeszę stałych Klientów, ale również aktywnie zjednujemy sobie nowych, którzy doceniają standard świadczonych przez nas usług.

Zachęcamy Państwa do skorzystania z naszych promocji przygotowywanych cyklicznie na różnego rodzaju usługi i części.

Szczegóły dostępne są pod nr. tel.: 603 666 006 lub na miejscu: Al. Bohaterów Września 9, na terenie Zakładów Sprzętu Ortopedycznego, Ochota patrz dojazd